Truhlářství Samek - kuchyně, interiéry, okna

O firmě SAMEK TRUHLÁŘSTVÍ - INTERIÉRY s.r.o.

Truhlářství SamekFirma  SAMEK TRUHLÁŘSTVÍ - INTERIÉRY s.r.o. má již téměř dvacetiletou tradici v oblasti truhlářství. Ročně v našich dílnách za přispění špičkových odborníků vyrobíme desítky kuchyní na míru, vestavěné skříně, šatní skříně, kancelářský nábytek, hotelový nábytek, dětský nábytek, dřevěný nábytek, koupelnový nábytek, matrace, zdravotní a lékárenský nábytek, restaurační, recepční pulty, ložnice, pokoje, šatny a dalších interiérové prvky.

Ke každé zakázce přistupujeme individuelně, nabízíme osobní konzultaci, možnost návrhů ve formátu 3D,  vizualizací interiéru do schématického znázornění až po realistický výstup! Ukázky naší práce je možné shlédnout v novém kuchyňském studiu, kde se Vám věnuje odborně vyškolený personál.

Samozřejmostí jsou kompletní dodávky včetně kuchyňských spotřebičů a podobně. Na naše výrobky poskytujeme záruku 36 měsíců a dále zajišťujeme pozáruční servis našich výrobků.

Dlouholetou tradici máme rovněž ve výrobě eurooken, špaletových oken, samostatných schodišť, balkónových dveří, francouzských oken, vchodových dveří, nejrůznějších doplňků jako jsou prahy, parapety,konzole, obklady, kazetové stropy, pokládky dřevěné podlahy, ploty a veškeré vybavení interiérů - a to vše dle přání zákazníků.

Nabízíme široké spektrum materiálů. Vyrábíme z masivních dřevin tuzemských i exotických, dýhovaných i laminovaných desek, v kombinaci s kovem i sklem. Provádíme povrchové úpravy i ve vysokém lesku.

Uplatňujeme nové trendy a technologie v oblasti výroby i funkčnosti nábytku. Máme za sebou řadu úspěšných referencí, důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků a tím také rozšíření naších služeb a samotný růst firmy

Dlouholetá tradice výroby za použití nejmodernějších technologií je zárukou vysoké kvality našich výrobků. Do počátku výroby je součástí našich služeb i odborná montáž, záruční a pozáruční servis.

Copyright: Samek TRUHLÁŘSTVÍ - INTERIÉRY s.r.o. | web: Vega TEAM | Návštěvník č. 596